image

İlknur Hanım başarılı bir psikolog iyi ki kendisi ile yolumuz kesişmiş.Çocuğum ile ilgili kafama takılan soruları çok güzel cevapladı.

Doktor Takvimi Y. Ç. Doktor Takvimi
image

İlknur Hanım çok iyi bir psikolog görüşme esnasında yapıcı, umut ve güven veriyor insana ben bireysel olarak danışmanlık almıştım. Gayet memnun kaldığımı söyleyebilirim. Günlük hayatta yaşadığım zorluk ve sıkıntılar konusunda çok çabuk moral kaybı yaşıyordum. Duygularımı iyi yönetemiyor ve olayları büyütüyordum. Kendi potansiyelimin farkında değildim. Sürekli kendimi küçük görüyordum. İlknur hanım yaşadığım durumlara karşı bakış açımı çok değiştirdi. Kendimi çok daha iyi hissetmemi sağladı. İyi ki tanımışım kendisini.

Doktor Takvimi Bay Y. Doktor Takvimi
image

Hayatımın çok zor bir dönemin de İlknur hanım gittim. Ruhsal olarak bitik bir durumdaydım. İlknur Hanım bana kendimi fark etmemi sağladı. Gerçekten çok iyi bir psikoterapist. Karakter olarak güven veren ılımlı tavrından da memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Doktor Takvimi Bayan O. Doktor Takvimi
image

Sınav kaygısı ve ergenlik dönemi sorunları yaşıyordu çocuğum İlknur Hanım ile çocuğumun iletişimi çok iyi. İlknur Hanım çok güven veren donanımlı bir psikolog. Farkındalığınmız çok arttı. Çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim.

Doktor Takvimi Bayan F. Doktor Takvimi
image

İlknur Hanıma çocuğumu okulda davranışsal problemler yaşadigi için 3seans gittik. çocuğumuza değerlendirme şekli detaylı bir şekilde gelişim bilgilerini alması çok memnun kaldık. Oyun terapisin de çok ilerleme oldu.

Doktor Takvimi Bayan T. Doktor Takvimi
image

İlknur Hanım’a kızımın sindirim sorunları vardı midesinde gitmediğim doktor kalmamıştı. Psikolojik olduğu söylendi. İlknur Hanım ve kızım çok ılımlı, güvenli bir ilişki kurdular. Kızım seanslara severek, isteyerek geliyor. Aynı zaman da ebeveynleri olarak bizler de bu süreçte nasıl davranmamız yaklaşmamız konusunda danışmanlık aldık. Çok bilgilendik. Çok teşekkür ediyoruz.

Doktor Takvimi Bayan D. Doktor Takvimi
image

İlknur Hanım’a çocuğumun zorbalık görmesi üzerine gittik. Oğlum içine kapanmıştı. Kimseyle konuşmuyordu. İlknur Hanım sıcak güven verici tavrı ile oğlumun onunla iletişim kurmasını sağladı. Oğlum ile ilişkimizin nasıl olması konusunda bize önerilerde bulundu. Sorunumuzu kısa sürede ilerlettik. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Doktor Takvimi Bayan A. Doktor Takvimi
image

Depresyonda olduğum bir dönemdeyim. Ailemin zorlaması üzerine psikoterapi sürecine başladım. İyi ki beni zorla bu sürece başlatmışlar. İlknur Hanım a çok güveniyorum. İşinde çok bilgili dinlemesi kabul etmesi yaklaşım tarzı olarak çok memnun kaldım. Kendime ne kadar uzaklaşmışım meğer. Kendimden ne kadar kopmuşum. Kendimle bağlantı kurmamı sağladı İlknur Hanım. Çok teşekkür ediyorum.

Doktor Takvimi B. Z. Doktor Takvimi
image

İlknur Hanım çok donanımlı ve gerçekten işini hakkıyla yapan bir psikolog. Samimi ve güven veren tavrı kendinizi rahat hissetmenizi sağlıyor. Takıntılarım için psikoterapi alıyorum. Kendimle alakalı duygularım, düşüncelerim konusunda iç dünyamda ki kaygılarımın farkındalığını kazanmamı sağladı. İlknur Hanım a çok teşekkür ediyorum.

Doktor Takvimi B. C. Doktor Takvimi
image

Ergenlik döneminde çocuğumla çatışmalarımızın arttığı bir dönemdi. Detaylı araştırmalar sonucunda İlknur Hanım ile görüşme fırsatı bulduk. Bize çocuğumuz ile ilgili farklı bakış açıları kazandırdı. Çocuğumuzun özelliklerini tanışmamıza ve çatışmalarımızın kaynağında neler olduğunu o kadar detaylı ve anlaşılır bir şekilde anlattı ki çok memnun kaldık.

Doktor Takvimi Bay E. Doktor Takvimi